Sportowe VIP-y w SP29 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie

Tag img 08.05.2024, 18:10

Sportowe VIP-y w SP29

W dniu 8 maja 2024r. gościliśmy w naszej szkole zawodników 5 drużyny siatkarskiej PlusLigi czyli BOGDANKA LUK LUBLIN.

zdjęcie_uczniów_wraz_z_dyrektorem_i_siatkarzami

Mateusz Malinowski, Damian Hudzik, Marcin Kania, Maciej Krysiak i członek sztabu trenerskiego Maciej Kołodziejczyk spotkali się z uczniami w sali gimnastycznej odpowiadając na liczne pytania dotyczące predyspozycji do uprawiania tego sportu, treningów i kariery zawodowych sportowców.

Następnie część uczniów wzięła udział w treningu siatkarskim przeprowadzonym przez zawodników Bogdanka Luk Lublin. Na koniec spotkania, oprócz podziękowań, był czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Zawodnikom - gościom dziękujemy za sportowe inspiracje, a całej drużynie życzymy powodzenia w europejskich pucharach.

Trzymamy kciuki.